    PECRON E1000LFP Portable Power Station 1800W 1024Wh
    分享此页面
    生产所需时间:
    5-45 日
    运送方式:
    DDP/DAP/EXW/Overseas Warehouse Pickup/ Overseas Warehouse Pickup
    品牌:
    Pecron
    型号编号:
    E1000LFP
    Battery Type:
    LiFePO4 (3500+ Cycles to 80%)
    容量:
    1024Wh
    输出功率:
    1800W
    尺寸:
    L378xW239xH255mm
    重量:
    14KG
    应用:
    是否可订造:
    可以
    Warehouse:
    California/Poland/Canada/UK/JP
    描述
    联络供应商
    描述
    • 2+1 Years Warranty
    • 1800W AC Pure Sine Wave Inverter (3000W Surge);
      1024Wh Large Capacity (51.2V/20Ah)
    • Can Adjust the Charging Speed;
    • Battery Heating- Intelligence BatteryTemp Management
    • UPS; XT60 20A(12V) Output; APP Control; Wifi Control;
    • LiFePO4 Battery with 3,500+ Life Cycles to 80%
    • 600W Max Solar Charging; 1000W Super Fast Charging: 80% in 1 hour;.
    • 12 Versatile Output; PD 100W USB-C